8. tjedan psihologije u našoj knjižnici

Naša knjižnica se već tradicionalno uključuje u obilježavanje Tjedna psihologije, manifestacije koja  želi psihologiju približiti što većem broju ljudi i to organizacijom raznih aktivnosti – predavanja, radionica, tematskih izložbi kojima se nastoji i prikazati svu širinu uključenosti psihologijske teorije i prakse u život pojedinca i zajednice

U utorak, 17. veljače.  imali smo  priliku čuti odlično i korisno predavanje profesorice Nataše Major, na temu “Priče za laku noć”, pa smo tako saznali koje dobrobiti za dijete proizlaze iz redovitog čitanja priča i bajki za laku noć, koji su crtani filmovi primjereni za djecu i koje se vještine razvijaju kroz zajedničko čitanje.

Osim toga, do kraja tjedna imate priliku pogledati i pregledati izložbu izabranih knjiga iz područja dječje psihologije i odgoja djece u prostoru naše čitaonice.

Za kraj, i dalje vas očekuje izložba knjiga iz područja odgoja i dječje psihologije u prostoru naše čitaonice!