Nova godina, nove odluke – predavanje psihologinje Ivane Mađaroši

Gradska knjižnica Pakrac i stalna suradnica, psihologinja Ivana Mađaroši, zajedničkim snagama uvode vas u ovu novu, 2015.godinu, jednim prigodnim predavanjem.

“Od Nove godine ću krenuti na dijetu… položit ću onaj jedan ispit koji mi nikako ne ide… posvetit ću više vremena sebi… naučit ću jedan novi strani jezik…”

Nova godina tradicionalno služi kao vremenska prekretnica za donošenje odluka u svakodnevnom životu. Što sve utječe na činjenicu da je već sada većina novogodišnjih odluka ipak ostala zapisana samo na papiru?

Kako pronaći svoju Novu godinu i novi početak, poslušajte na besplatnom predavanju psihologinje Ivane Mađaroši, u organizaciji psihološke udruge Istraži Me i naše knjižnice, 22.siječnja (četvrtak) u 18 sati, naravno – u prostoru knjižnice.

Vidimo se!