16. Tjedan psihologije u Pakracu

Dragi naši, i ove godine naša se knjižnica u suradnji s psihologinjom Natašom Major uključuje u Tjedan psihologije!

Tjedan psihologije po prvi put je organiziran 2008. godine u sklopu obilježavanja 55. obljetnice Hrvatskog psihološkog društva, kad se velik broj psihologa odazvao i diljem Hrvatske u suradnji s različitim ustanovama pristupio organizaciji različitih aktivnosti kojima se pokazala širina uključenosti psihologijske teorije i prakse u život pojedinca i zajednice.

Šesnaesto izdanje Tjedna psihologije u Pakracu nudi vam zanimljivo predavanje psihologinje Nataše Major, pod nazivom “Obogatimo djecu”.

Razvoj djece određuju nasljeđe i okolina. Na nasljeđe ne možemo utjecati, ali na okolinu možemo tako da “obogatimo” okolinske utjecaje i kod djece sustavno potičemo razvoj motorike, govora, mozga, socijalnih i emocionalnih vještina…
Kako? O tome razgovaramo na predavanju u ponedjeljak, 20. veljače u 17 sati u prostoru naše knjižnice.

Ulaz je, naravno – slobodan i poželjan. Vidimo se!