KULTURNI PIKNIK / Zoran Vakula / Tata Slikovnica

Igra, smijeh, dekice, grickalice, sokići, Knjižnica na otvorenom, predstavljanje slikovnica, interaktivna pričaonica,… Sve vas to očekuje na našem Kulturnom pikniku u petak, 15.7. Družimo se od 18.00 sati u Kompleksu kurije Janković.

Na pakračko COOLturno ljeto stiže nam i Zoran VaCOOLa sa svojim meteorološkim slikovnicama, a nadamo se da nam prognozira pretežno vedro vrijeme. Zoran Vakula predstavit će nam svoje tri slikovnice za djecu unutar serijala Vremenaste priče – Oblačasta, Sunčasta i Vjetropirasta, u 19.00 sati.

U 20.00 sati na rasporedu nam je Mali Teatar i njihova interaktivna pričaonica “Tata Slikovnica: Sunčasta”, kojom su oživjeli slikovnicu “Sunčasta” Zorana Vakule. Interaktivnu pričaonicu igraju Tena Pataky i Igor Baksa.