Mjesec hrvatske knjige 2020. – Razlistaj se!

🍂🍁☘️🍀🌳📖📚
Mjesec hrvatske knjige 2️⃣0️⃣2️⃣0️⃣.

Već tradicionalno, od 15.10. do 15.11. u svim knjižnicama diljem Hrvatske pojačano se govori o važnosti čitanja, knjizi kao početnoj točki edukacije, zabave i pismenosti. I ove godine, unatoč neobičnim okolnostima u kojima smo se našli, organizirali smo raznovrstan program za sve uzraste!
Možemo reći kako je program hibridne prirode 😄 dijelom će se odvijati virtualno, a dijelom uživo u interakciji s vama!

Ovogodišnji MHK posvećen je planetu Zemlji, a odvija se pod motom “Razlistaj se”!
Mi ga započinjemo u četvrtak, predstavljanjem Zbornika Povijesnog društva Pakrac Lipik. Ostatak programa pročitajte na plakatu i pridružite nam se na nekom od događanja i aktivnosti!
Pokrovitelj i ovogodišnjeg MHK u Pakracu je Grad Pakrac

Budite s nama od 15.10. do 15.11. (ali i nakon toga) jer u Mjesecu hrvatske knjige predstavljamo, potičemo, nagrađujemo i družimo se na Dječjem odjelu, ali i virtualno, na našoj FB i web stranici te Instagram profilu knjižnice!