(Ne)Poznati Pakrac – kviz o povijesti i baštini našeg grada

Prošle godine ostali smo vam “dužni” kviz koji je bio spreman za program obilježavanja Dana grada Pakraca, pa idemo iz drugog pokušaja, ali istom prigodom – kako bismo upravo kroz ovaj zabavan i edukativan kviz na najbolji način naučili nešto o gradu u kojem živimo i kojeg volimo!
Gradska knjižnica Pakrac i Muzej grada Pakraca, u suradnji s Udrugom djece branitelja Domovinskog rata Pakrac, pripremili su vam kviz o baštini i povijesti Pakraca – bit će to drugo izdanje kviza, s obzirom na to da ga prošle godine zbog pandemije COVID-19 nismo održali.
Sukladno svim epidemiološkim mjerama, mjesto održavanja bit će Gradska vijećnica u kompleksu Janković, 18.ožujka (četvrtak), s početkom u 18 sati.
Broj prisutnih je ograničen, stoga pažljivo čitajte sljedeće:

• na kvizu može sudjelovati NAJVIŠE 5 ekipa
  • ekipa može imati NAJMANJE 2, a NAJVIŠE 4 člana
  • OBAVEZNE su prijave – telefonom na 411-716 (knjižnica) ili 411-113, mailom na knjiznica@pakrac.hr ili muzej@pakrac.hr
  • prijaviti se možete do dana održavanja kviza 🙂
    Naravno, pripremili smo i zanimljive pakračke nagrade, stoga požurite i osigurajte mjesto za svoju ekipu i provjerite koliko znate o našem i vašem gradu ❤
    Kviz je dio službenog programa obilježavanja Dana grada Pakraca 2021.- blagdana sv. Josipa!