NePoznati Pakrac – kviz znanja o povijesti i baštini Pakraca

I ove godine naša knjižnica i Muzej grada Pakraca, u suradnji s Udrugom djece branitelja Pakraca i Lipika pripremili su jedan poseban kviz koji je dio programa obilježavanja Dana grada Pakraca.
Kviz znanja o baštini i povijesti Pakraca ove će godine doživjeti svoje drugo izdanje, i to 12. ožujka (četvrtak) s početkom u 18 sati, ovog puta u prostoru Gradske knjižnice Pakrac!

Budući da smo prošle godine na neki način probili led ovakvim formatom i tematikom kviza, usput se dobro zabavili i dosta toga naučili, odlučili smo i ove godine okupiti zaintesirane kvizoljupce.
Na vama je da skupite ekipu od 2 do 5 članova i prijavite se na neki od sljedećih načina:
mailom na knjiznica@pakrac.hr ili muzej@pakrac hr
telefonom na 411-716 (knjižnica) ili 411-113 (muzej).

Pripremili smo i zanimljive pakračke nagrade, stoga požurite i osigurajte mjesto za svoju ekipu!