Zoran Ferić u Pakracu – književni susret za srednjoškolce

Naša knjižnica ovogodišnji Mjesec hrvatske knjige zatvara 16. studenog i to književnim susretom za učenike Srednje škole Pakrac, na kojemu će u Pakracu po prvi put gostovati jedan od najznačajnijih suvremenih hrvatskih pisaca, kolumnist, profesor hrvatskog jezika i književnosti u zagrebačkoj XVIII. gimnaziji i trenutni predsjednik Hrvatskog društva pisaca, Zoran Ferić.
Književni susret organiziramo u suradnji sa Srednjaom školom Pakrac i profesoricama hrvatskog jezika i književnosti Tanjom Španjić i Tamarom Vujanić, a održat će se u srijedu, 16.11. u 18 sati u prostoru školske knjižnice SŠ Pakrac.
Zoran Ferić sjajan je gost i sugovornik s kojim će naši srednjoškolci razgovarati o brojnim temama: spisateljskom stvaralačkom procesu, o tome što znači biti pisac u Hrvatskoj, o Ferićevom novinarskom radu, kako je to prenositi znanje o književnosti današnjim generacijama, o radionicama kreativnog pisanja na kojima je mentor.

Vidimo se!