Čitaonica četvrtkom – 14.3.2024. / uz Dan grada Pakraca

14.3.2024. / Priča o novčiću – uz Dan grada Pakraca

Bliži nam se Dan našeg grada Pakraca i upravo zbog toga sutrašnju Čitaonicu četvrtkom posvećujemo bogatoj povijesti i baštini najdražeg nam grada! Priča o novčiću tekst je baštinske edukativne slikovnice koju su pripremili djelatnici muzeja i knjižnice, a pripadajuće ilustracije izradio je Stvor / Dragan Matičević. Vjerojatno pogađate o kojem novčiću je riječ u ovoj budućoj slikovnici – o našem slavonskom banovcu kojeg i na ovaj način želimo promovirati. Nadamo se kako će slikovnica uskoro ugledati svjetlo dana – a dotad možete zajedno s nama poslušati tekst i baciti oko na divne ilustracije!

No, sutrašnja Čitaonica četvrtkom bit će posebna po još nečemu – našoj gošći iznenađenja koja će nam se pridružiti i pročitati vam priču! Dođite i otkrijte što smo vam pripremili i proslavite i na ovaj način Dan grada Pakraca jer grad se voli i poznavanjem njegove povijesti, baštine i kulture!

Vidimo se!