E, čitam! e- ČITAM – projekt Gradske knjižnice Požega

📖📱📲❗️👏
NOVO!

Iskoristite mogućnost koju nudi naša matična knjižnica – Gradska Knjižnica Požega – besplatno online postanite njihov član!

Pokretanjem projekta „E, čitam! e-ČITAM!“ i uvođenjem nove usluge posudbe e-knjiga putem aplikacije ZakiBook za svoje korisnike, Gradska knjižnica Požega velikodušno je ponudila ovu uslugu na tri mjeseca besplatno svim zainteresiranim čitateljima, iz bilo kojeg kutka Hrvatske. Dovoljno je učlaniti se u Gradsku knjižnicu Požega online putem.

Uvjeti posudbe e-knjiga:
Mogu se posuditi najviše 2 naslova e-knjige odjednom, odnosno 5 naslova unutar jednog mjeseca koje korisnik može čitati istovremeno na 4 uređaja. Rok posudbe je 21 dan.

UPUTE:
Kako biste se online besplatno učlanili na tri mjeseca u Gradsku knjižnicu Požega, potrebno je poslati mail na jednu od adresa: bernardamnr13@gmail.com ili mfranculic@gmail.com ili irena.jurkovic@gmail.com
VAŽNO: U mailu obavezno treba napisati svoje ime i prezime i adresu stanovanja.
U povratnom mailu iz Gradske knjižnice Požega primit ćete PIN i broj iskaznice koji su potrebni za ulazak u aplikaciju ZakiBook, kao i sve ostale potrebne upute.

Detaljne informacije potražite klikom na poveznicu.

Isprobajte i uživajte u čitanju!