Lutkarska radionica / Kultura u akciji

Još jedna sjajna radionica stiže nam u sklopu projekta Kultura u akciji – u izvedbi voditeljice Lidije Kraljić!

Lutkarska radionica održava se za zainteresirane srednjoškolce i učenike 7. i 8. razreda osnovne škole, a planirana je u nekoliko segmenata:

• upoznavanje
  • čitanje materijala (priča Edgara Allana Poea) na temelju kojeg će se raditi
  • analiza priče i osmišljavanje potrebnih lutaka i lutkarskih elemenata za izvedbu priče
  • izrada lutaka i lutkarskih elemenata za izvedbu priče
  • osmišljavanje i izvedba male lutkarske kompozicije

Radionica se održava u sklopu projekta Kultura u akciji čiji je naša knjižnica projektni partner – naime, platforma neformalne edukacije Močvarni laboratorij već četiri godine odašilje Kulturu u akciji po hrvatskim gradovima uz potporu Ministarstva znanosti i obrazovanja RH i nudi odlične sadržaje, voditelje i radionice!

Dragi srednjoškolci i osnovnoškolci, prijavite svoj dolazak mailom ili FB i IG knjižnice!