(Ne)Poznati Pakrac – kviz znanja o povijesti i baštini grada

Već tradicionalno, za Dan grada Pakraca, naša knjižnica i Muzej grada Pakraca zajedničkim snagama pripremaju jedinstveni kviz znanja o povijesti i baštini grada – (Ne)Poznati Pakrac! Kviz će se održati 16.3. (srijeda), u 18 h u prostoru Gradske vijećnice u kompleksu Janković.

Kviz se sastoji od 4 skupine pitanja – Povjestice, ABCD pitalice, Slikopitalice i Nepoznato o poznatom – nagradnog je karaktera, a jedini  uvjet je taj da ekipa treba imati najmanje 2, a najviše 4 člana.

Prijave primamo na mailove knjiznica@pakrac.hr i muzej@pakrac.hr i telefone 411-716 (knjižnica) i 411-113 (muzej). Naravno, za najbolje ekipe bit će pripremljene i vrijedne nagrade!

Prijavite se, provjerite koliko znate o gradu u kojem živite, a usput se i dobro zabavite, kako to već ide na našim kvizovima!