Pričom kroz Advent – 8.12.

Draga djeco, dragi roditelji, bake i djedovi – naše Čitaonice četvrtkom tijekom Adventa oblačimo u blagdansko ruho!

Predškolci, ali i oni malo stariji, pozvani ste ovo adventsko vrijeme (1.12., 8.12. i 15.12., od 17 do 18 sati) provesti u blagdanskom ozračju naše knjižnice uz najljepše božićne priče koje će vam zagrijati srca.

Nakon priča, kako je to kod nas uobičajeno – slijede kreativni zadaci, ali i mirisna božićna iznenađenja o kojima nećemo puno unaprijed jer kakva bi to onda iznenađenja bila!

Sutra se družimo uz priču “Sretan Božić, mala krtice” (Orianne Lallemand Claire Frossard, Znanje, 2019.) – Badnjak je i vani se sve bijeli pod snijegom! Ali mala krtica se dosađuje u svojoj kući: što li će raditi cijeli cjelcati dan? Najedanput: „Kuc, kuc, kuc!“ Tko kuca na vrata?

Vidimo se u knjižnici!